Форма поиска

Засвідчення справжності підписів на заяві на видачу проїзного документу дитини

Під час перебування дитини за межами території України проїзні документи дають можливість перетинати кордон та посвідчують особу як на території України, так і за межами держави.

Видача проїзного документа дитині відбувається після спеціального клопотання батьків, яке засвідчується нотаріально.
Для нотаріального посвідчення у заяві вказуються відомості дитини, які ідентифікують її, відсутність обставин, які можуть унеможливити перетинання кордону (відповідно до Закону України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” для осіб, які не досягли 18 років).

Нотаріус засвідчує справжність підпису на заяві, зміст якої не суперечить законові і яка не містить у собі відомостей, що порочать честь і гідність людини. На документі може бути засвідчена справжність підпису особи, що підписалась за іншу особу, яка не могла це зробити власноручно внаслідок фізичної вади, хвороби або з інших поважних причин.
Нотаріус, засвідчуючи справжність підпису, лише підтверджує, що підпис зроблено певною особою.

Для отримання зазначеної послуги при собі слід надати

  • Паспорти, податкові номери (ідентифікаційні коди) батьків;
  • Свідоцтво про народження дитини;
  • Інформацію: повна назва навчального закладу, де навчається дитина, контактний телефон батьків, адреса проживання дитини.

Засвідчити справжність підписів на заяві про видачу проїзного документу дитини у Рівному ви можете, завітавши до офісу нотаріальної контори Олександра Табінського за адресою: м. Рівне, вул. Петра Могили, буд. 22Б, офіс № 109.