Форма поиска

Засвідчення справжності підписів на заяві-згоді подружжя

Найчастіше засвідчується справжність підпису батьків на заяві до Міграційної служби про згоду про перетин їхньої дитини кордону і отримання дитиною паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Також нотаріально посвідчується справжність підпису подружжя на заявах про згоду на купівлю-продаж майна чи інших активів, придбаних під час зареєстрованого шлюбу. Така заява-згода підписується у присутності нотаріуса. Якщо заява чи інший документ підписані за відсутності нотаріуса, особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, повинна особисто підтвердити, що документ підписаний нею.

Якщо фізична особа внаслідок фізичної вади або хвороби не може власноручно підписати документ, то за її дорученням у її присутності та в присутності нотаріуса цей документ може підписати інша особа. Про причини, з яких фізична особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, не могла підписати документ, зазначається у посвідчувальному написі.

Правочин за особу, яка не може підписати документ, не може здійснювати особа, на користь або за участю якої його посвідчено.

Засвідчення справжності підписів на заяві-згоді у Рівному можна замовити, завітавши до офісу нотаріальної контори Олександра Табінського за адресою: м. Рівне, вул. Петра Могили, буд. 22Б.

При собі варто мати

  • Паспорт, податковий номер (ідентифікаційний код) заявника;
  • Свідоцтво про укладення шлюбу.