Форма поиска

Засвідчення справжності підписів на заяві-згоді на виїзд дитини за кордон

Якщо вам необхідно засвідчити справжність підписів на згоді на виїзд дитини за кордон у Рівному, ви можете це зробити, завітавши до офісу нотаріальної контори Олександра Табінського за адресою: м. Рівне, вул. Петра Могили, буд. 22Б
офіс № 109.

Дитина, яка не досягла віку шістнадцяти років, має право подорожувати за кордон лише за згодою батьків, піклувальників чи опікунів. Згода на виїзд дитини за кордон - це спеціальна заява батьків, піклувальників, усиновлювачів, на якій нотаріально посвідчується підпис. Такий документ має бути складеним відповідно до вимог статті 78 Закону України “Про нотаріат”.

Зазначений документ на поїздку має відповідати п.5 Правил перетину державного кордону та адресується відповідальним за поїздку органам.

Обов’язкові реквізити документа

  • назва держави, яку має відвідати дитина;
  • тривалість перебування дитини на території іноземної країни;
  • прізвище, ім’я і по батькові супроводжуючого дитини та особи, яка відповідає за її повернення на територію України.

Зазначений документ для засвідчення оформлюється у двох примірниках (в окремих випадках може бути більше) та один примірник обов’язково зберігається у нотаріуса, який посвідчує підписи. Серед документів, які зберігаються у нотаріуса, мають бути копії паспортів заявників (батьків чи осіб, що їх замінюють) і свідоцтва про народження дитини.На них робиться відмітка “згідно з оригіналом” та прописується дата і підпис нотаріуса.

Обов’язкові документи

  • Паспорти, податкові номери (ідентифікаційні коди) батьків;
  • Свідоцтво про народження дитини;
  • Інформація: повна назва навчального закладу, де навчається дитина, контактний телефон батьків, адреса проживання дитини.