Форма поиска

Надання витягів з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, витягів з Державного реєстру обтяжень рухомого майна

Витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та витяги з Державного реєстру обтяжень рухомого майна видаються нотаріусом та іншими особами, які мають доступ до реєстру відповідно до діючого законодавства за письмовим запитом встановленого зразка.

Потреба у такому документі виникає у зв’язку із провадженнями справ кримінального, цивільного, господарського характеру та у зв’язку із відкриттям виконавчого провадження виконавчою службою.Така ж потреба може виникнути у разі розгляду справ органами піклування за необхідності забезпечення житлом неповнолітніх дітей- сиріт чи дітей-інвалідів.

Витяг з Єдиного реєстру заборон обв’язково має містити наступну інформацію:

  • дату та номер витягу;
  • інформацію про об’єкт обтяження та його власника;
  • підставу, яка послужила внесенню об’єкта у реєстр обтяження;
  • дату внесення даних у реєстр обтяження;
  • інформацію про надавача витягу та параметри запиту.

Запит подається на відповідному бланку з підписом керівника підприємства, установи, організації, якій необхідний витяг, чи особи, яка замінює його.Такий витяг робиться у двох примірниках, підписується нотаріусом чи особою, яка його видає (реєстратором, адміністратором), один з який видається запитувачу, а інший зберігається у справі.

У разі необхідності підтвердження відсутності заборони на відчуження чи арешту об’єктів нерухомого майна може бути видана довідка про відсутність заборони чи арешту об’єкта.

За видачу витягів стягується плата.

Витяги про наявність/відсутність заборони та/або арешту нерухомого майна на запит органа державної влади посадовим особам та органам надаються безкоштовно.

Будь-яку нотаріальну послугу у м.Рівне кваліфіковано нададуть фахівці нотаріальної контори Олександра Табінського. Потрібна допомога нотаріуса — вам до нас!